Antonia P. Morgan, M.S.

Vyštudovala som psychológiu (Master of Science) na akreditovanej americkej univerzite, University of Phoenix. Absolvovala som trojročný psychoterapeutický výcvik zameraný na gestaltizmus a kontinuitnú teóriu pod vedením známeho amerického psychológa Stefana Deutscha, prezidenta spoločnosti The Human Development Company.

V súkromnej praxi sa venujem osobnému rozvoju, vzťahovým vzorcom správania, narcistickým kontextom vo vzťahoch, ako aj psychogénnym ochoreniam vyvolaným stresom. Asistovala som pri výsluchoch pre okresný policajný zbor, kde som ako psychológ bola pribraná k úkonu trestného konania na posúdenie duševného zdravia vypočúvaných osôb, ale aj v školskom prostredí s maloletými osobami, kde som svedkom toho, ako podmienečné prostredie priamo vplýva na tvorbu podmienečného psychologického DNA. Práve moja práca školského psychológa mi ponúka možnosť byť svedkom následkov nefunkčných a toxických vzťahov a ich dôsledkov na  emocionálny vývoj detí a tvorbu narcistického spekatra budúcej generácie.

Od roku 2017 som súčasťou tímu pracujúceho na tvorbe aplikácie Love DECODED, ktorého členmi sú aj Stefan Deutsch, PhD, Karen Wall, EdD a Meredith Millen, LMFT. V roku 2020 som sa stala členkou Board of Trustees spoločnosti The Human Development Company. V roku 2020 som vydala knihu Bezpodmienečný život, ktorá napomáha obetiam emocionálneho zneužívania žiť plnohodnotný život prostredníctvom seba regulácii a sebapoznania. V roku 2021 som napísala knihy Päťdesiat odtieňov narcistu a Pod rúškom emocionálneho predátora, ktoré napomáhajú identifikovať potencionálne emocionálne zneužívanie a vedú k pochopeniu, ako emocionálne zneužívanie prebieha v reálnom čase. Momentálne som v procese písania knihy Tvárou v tvár traume, kniha ktorá má pomôcť čitateľom pochopiť silu a dopad emocionálnej traumy na naše psychologické DNA.