ČO JE AFIRMÁCIA ?

Všeobecne povedané, afirmácie a motivačné videá sa používajú na preprogramovanie podvedomia, aby vás povzbudili k tomu, aby ste verili určitým veciam o sebe alebo o svete. Používajú sa tiež na to, aby vám pomohli vytvoriť si realitu, ktorú chcete.

Podvedomie hrá hlavnú úlohu pri aktualizácii vnímania vaších životov a prejavoch našich túžob. To, čomu v seba na podvedomej úrovni veríte, má  významný vplyv na výsledok udalostí. Pretože tomu čo veríte, za tým aj pôjdete. Podľa „zákona príťažlivosti“ o tom na čo myslíte a o čom hovoríte, tam vkladáte svoju energiu a vibrácie, a to budete do svojho života priťahovať.


 


Preprogramujete svoje podvedomie a denne praktizujte pozitívne vnímanie.Pozitívne myslenie nás robí odolnejšími voči určitým poruchám nálady. Depresia má veľa príčin. Avšak myšlienky na nízke sebavedomie, ktoré nie sú hodné alebo nie sú dostatočne dobré, hrajú dôležitú úlohu v depresívnych procesoch. S pozitívnymi tvrdeniami – afrimáciami, môžete zmeniť svoj proces myslenia a urobiť to pre vás, nie proti vám. Afrimácie sú tvrdenia a dôveryhodné vyhlásenie o vnímaní pravdy.  Preprogramujte svoje myslenie a staňte sa skutočne úspešným človekom.